Nowa placówka i lekarze

Najlepsi lekarze z Wejherowa

Wejherowo staje się coraz atrakcyjniejszym i bardzo popularnym miejscem osiedlania się dla wielu, szczególnie młodych rodzin. Powstałe na północy osiedle rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Wśród nowoczesnych trzypiętrowych bloków wkomponowano domki wielorodzinne, co nadaje osiedlu lekkość i nowoczesność. Chwali się, że projektanci zadbali również o zabezpieczenie mieszkańców w infrastrukturę dodatkową: żłobek, przedszkole, szkołę, pawilony sklepowe, bibliotekę i przychodnię zdrowia. Duży neon na tym ostatnim budynku – lekarz rodzinny Wejherowo zaprasza i przyciąga wzrok.

Nowoczesny budynek przyciąga nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale  również wyposażeniem w najnowszej generacji sprzęt. Bliskość i łatwa dostępność, jeśli chodzi o zadbanie o zdrowie, stanowi bardzo ważny element egzystencji.

Jak się okazało, placówka przyjmująca pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia jak również prywatnie, aby iść na rękę swoim klientom, wynajęła pracującym w niej lekarzom mieszkania na osiedlu. Medycy dzięki temu są naprawdę nawet fizycznie bliżej własnych pacjentów. Przychodnia, która przybrała nazwę lekarz rodzinny Wejherowo jest naprawdę rodzinna – lekarze z tej placówki są dostępni dla swoich chorych dosłownie dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Ponadto okazało się, że udało się pozyskać do pracy w placówce lekarzy posiadających różne specjalizację, co drastycznie skróci czas oczekiwania podopiecznych przychodni do wielu specjalistów. O szczegółach można się dowiedzieć bezpośrednio placówce lub na jej stronie internetowej.

Fama o wysokich kwalifikacjach lekarzy rodzinnych Wejherowo szybko się rozeszła. Coraz więcej mieszkańców ościennych osiedli zaczęło się przenosić do tej placówki, co zmobilizowało kierownictwo do poszukiwania i zatrudniania kolejnych lekarzy.

2 przemyślenia nt. „Nowa placówka i lekarze

  1. Prawda, dostęp do lekarzy rodzinnych na terenie wejherowa uległ zdecydowanej poprawie. Dawniej trzeba było jeździć do tego obskurnego szpitala, który wygląda jak by się dopiero co PRL skończył. Teraz mamy tu na miejscu JKmed, Stermed, Luxmed – ogólnie jest na wypasie : )

  2. Fajnie, że ludziom chce się rozwijać polską służbę zdrowia. Państwo nie zawsze daje rade więc prywatne inicjatywy zdecydowanie poprawiają jakość życia ludzi w okolicy.

Dodaj komentarz